O nas

Jesteśmy darmową platformą internetową, która pomaga znaleźć pożyczkobiorcom w Polsce pożyczki online dopasowane do ich potrzeb. Później fundusze wysyłane są na konto klienta.

Nasza usługa zobowiązuje się do przedstawienia Ci ofert odpowiadających Twoim potrzebom, oszczędzając Ci czas. Złożenie wniosku zajmuje tylko 5 minut, i już możemy pomóc Ci uzyskać fundusze na krótki okres, bez żadnych zabezpieczeń ani współkredytobiorców. Zapraszamy do korzystania z naszych usług nawet jeśli masz kiepską historię kredytową. Pożyczki do 50000 zł to najlepsza opcja dla tych, którzy potrzebują zdobyć niewielką kwotę na krótki okres.

Nasza usługa wyszukująca pożyczki jest całkowicie darmowa dla naszych użytkowników. Wszystko dzieje się online, to znaczy że nigdy nie dzwonimy do użytkowników i nie wymagamy informacji czy danych osobowych. Prosimy jednakże zauważyć, że nie zapewniamy pieniędzy i nie możemy zagwarantować, że pożyczkodawcy udzielą Ci pożyczki.

Zarejestrowane firmy pożyczkowe nigdy nie poproszą o prowizję lub procent od funduszy przed przelaniem pełnej kwoty pożyczki na Twoje konto bankowe. Uważaj na wiadomości lub telefony z prośbami o przelanie pieniędzy na konto podmiotu, którego nie znasz. Pożyczkodawcy podejmują decyzję o udzieleniu pożyczek dopiero po otrzymaniu wszystkich informacji o wnioskodawcy.

Za pomocą używając naszej usługi osoby o słabej historii kredytowej, studenci, emeryci, freelancerzy i osoby między zatrudnieniem mogą znaleźć odpowiednie dla siebie pożyczki. Najważniejszym warunkiem jest posiadanie regularnego źródła dochodów. Do Ciebie należy decyzja, czy zaakceptujesz pożyczkę czy odmówisz jej wzięcia. Zawsze. Prosimy o dokładne zapoznanie się z warunkami i upewnienie się, że rozumiesz Twoje zobowiązania wobec pożyczkodawcy przed otrzymaniem pieniędzy.

Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy na stronie.