Najczęściej zadawane pytania

Jak działa pozyczkainternetowa.com?

Wystarczy, że określisz kwotę, o którą chcesz się ubiegać, i wypełnisz krótki formularz online. Znajdziemy dla Ciebie pożyczkodawcę, który wyśle Ci umowę pożyczki online, jeśli Twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie. Czasami pożyczkodawcy wymagają sprawdzenia danych, aby zweryfikować Twoje informacje o zatrudnieniu lub wynagrodzeniu. Jeśli wyrazisz zgodę na ich ofertę, przeleją pieniądze bezpośrednio na Twoje konto bankowe.

Czy to prawda, że pozyczkainternetowa.com jest całkowicie za darmo? Czy pobieracie jakieś opłaty za korzystanie z Waszej strony?

NIGDY nie będziesz musieć płacić za nasze usługi. Strona pozyczkainternetowa.com jest w 100% darmowa.

O ile mogę wnioskować?

Twoja indywidualna sytuacja będzie miała wpływ na to, ile możesz pożyczyć. Kwota może się różnić w zależności od pożyczkodawcy, ale zazwyczaj wynosi od 100 zł do 50 000 zł.

Jakie są wymagania dotyczące ubiegania się o pożyczkę przez Internet?

Każda instytucja ma własne wymagania dotyczące pożyczkobiorców. Ogólnie rzecz biorąc, musisz mieć pełnię praw obywatelskich w Polsce, być w wieku powyżej 18 lat i posiadać ważny dowód osobisty lub paszport; Musisz także mieć źródło dochodu i być w stanie podać numer rachunku bankowego.

Co jeśli mam kiepską historię kredytową?

Większość produktów pożyczkowych dostępnych za pośrednictwem pozyczkainternetowa.com ma pomóc ludziom, nawet tym, którzy mają problemy z historią kredytową. Pożyczkodawcy, z którymi współpracujemy, zazwyczaj bardziej zwracają uwagę na Twoje możliwości spłaty przyszłych rat, a nie patrzą tylko na historię kredytową.

Czy mogę spłacać raty pożyczki przed terminem?

Absolutnie! Tak naprawdę jest to dokładnie to, co zalecamy. Im dłużej będziesz zwlekać ze spłatą pożyczki, tym więcej zapłacisz.

Co jeśli nie mogę spłacać pożyczki?

Ważne jest, aby przed złożeniem wniosku upewnić się, że jesteś w stanie spłacić pożyczkę w określonych ramach czasowych. Jeśli Twoja sytuacja się zmieni i obawiasz się, że nie możesz spłacać pożyczki, najlepiej od razu skontaktuj się z pożyczkodawcą, aby dowiedzieć się, jakie opcje są dostępne. Jeśli masz problemy finansowe i rosnące zadłużenie, zdecydowanie odradzamy zaciąganie kolejnych pożyczek w jakiejkolwiek instytucji pożyczkowej, polecamy natychmiast zasięgnąć niezależnej porady finansowej.

Kiedy muszę spłacać raty mojej pożyczki?

Chociaż okresy i warunki spłaty są różne, rodzaj produktu, o który się ubiegasz, będzie miał znaczenie, jeśli chodzi o spłatę pożyczki. Twoja umowa pożyczki zawiera szczegółowe informacje o tym, kiedy rozpoczynają się spłaty, jak często i kiedy trzeba płacić raty oraz jak długo trwa okres spłaty.