Opłaty i prowizje

Nasz serwis wyszukujący pożyczki, pozyczkainternetowa.com nie nalicza żadnych prowizji za dostęp do pieniędzy. Porównywarka pożyczek funkcjonuje transparentnie. Nie pobieramy żadnej prowizji. Nasze usługi są całkowicie darmowe dla klienta.

Wybrana przez Ciebie firma pożyczkowa decyduje o opłatach za opóźnienia w płatnościach zgodnie z kontraktem. Pożyczkodawcy w Polsce sami ustalają odsetki karne i opłaty za brak spłaty.

Ważne jest, aby pamiętać że wszystkie umowy finansowe zawarte są między Tobą a wybraną przez Ciebie instytucją finansową, a nie pozyczkainternetowa.com. Nie jesteśmy pożyczkodawcą i nigdy nie występujemy w takiej roli. Jako serwis, kojarzymy tylko pożyczkobiorców i podmioty finansowe przez zaproponowanie wybranych firm pożyczkowych, które oferują pożyczki gotówkowe do kwoty 50000 zł na okres czterech miesięcy.

To pożyczkodawca decyduje o warunkach udzielania pożyczek oraz spłaty. A użytkownik wyraża na nie zgodę online, bezpośrednio na stronie pożyczkodawcy. Jako klient, możesz zaakceptować lub odrzucić zapisy proponowane w umowie pożyczki. Twoja umowa precyzuje kwotę pożyczki, walutę, okres używania funduszy oraz Twoje zobowiązania.

pozyczkainternetowa.com nie ma wglądu w Twoją umowę pożyczki. Jeśli masz pytania dotyczące umowy pożyczki lub spłaty, skontaktuj się bezpośrednio z pożyczkodawcą, korzystając ze środków komunikacji wyszczególnionych na ich stronie internetowej.